Forside | All-Time
Ny Turnering | Vælg Hold | Transfers | Tilføj Spiller | Afslut turnering
Stilling K V U T MF MI P
Marck (Borussia Dortmund)1293029830
Stefan (Real Madrid)1274122625
Jim (FC Bayern)12552191020
Nick (FC Barcelona)12552181220
Karsten (Manchester City)12327172711
Mark (Manchester United)122286198
Kian (Tottenham Hotspur)1201113321

Tidligere vindere
Turnering 4Marck
Turnering 3Marck
Turnering 2: The next generationStefan
Turnering 1Marck
Resultater
Liga Kampe
Nick (FC Barcelona)
1 - 0 Mark (Manchester United)
Nick (FC Barcelona)
0 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Marck (Borussia Dortmund)
1 - 1 Stefan (Real Madrid)
Nick (FC Barcelona)
3 - 0 Karsten (Manchester City)
Marck (Borussia Dortmund)
2 - 1 Nick (FC Barcelona)
Mark (Manchester United)
0 - 0 Karsten (Manchester City)
Stefan (Real Madrid)
3 - 0 Nick (FC Barcelona)
Marck (Borussia Dortmund)
2 - 0 Mark (Manchester United)
Nick (FC Barcelona)
0 - 0 Jim (FC Bayern)
Stefan (Real Madrid)
3 - 0 Mark (Manchester United)
Jim (FC Bayern)
4 - 1 Karsten (Manchester City)
Stefan (Real Madrid)
4 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Kian (Tottenham Hotspur)
1 - 5 Karsten (Manchester City)
Jim (FC Bayern)
4 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Mark (Manchester United)
1 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Marck (Borussia Dortmund)
4 - 2 Karsten (Manchester City)
Mark (Manchester United)
1 - 2 Jim (FC Bayern)
Stefan (Real Madrid)
2 - 0 Karsten (Manchester City)
Marck (Borussia Dortmund)
1 - 1 Jim (FC Bayern)
Stefan (Real Madrid)
0 - 0 Jim (FC Bayern)
Marck (Borussia Dortmund)
4 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Mark (Manchester United)
1 - 1 Karsten (Manchester City)
Stefan (Real Madrid)
1 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Mark (Manchester United)
2 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Marck (Borussia Dortmund)
3 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Jim (FC Bayern)
3 - 0 Kian (Tottenham Hotspur)
Stefan (Real Madrid)
1 - 1 Nick (FC Barcelona)
Marck (Borussia Dortmund)
1 - 1 Nick (FC Barcelona)
Stefan (Real Madrid)
1 - 0 Mark (Manchester United)
Marck (Borussia Dortmund)
2 - 0 Karsten (Manchester City)
Marck (Borussia Dortmund)
2 - 1 Stefan (Real Madrid)
Marck (Borussia Dortmund)
5 - 0 Mark (Manchester United)
Stefan (Real Madrid)
1 - 1 Jim (FC Bayern)
Nick (FC Barcelona)
3 - 1 Mark (Manchester United)
Nick (FC Barcelona)
3 - 1 Kian (Tottenham Hotspur)
Kian (Tottenham Hotspur)
1 - 2 Karsten (Manchester City)
Nick (FC Barcelona)
1 - 1 Jim (FC Bayern)
Mark (Manchester United)
0 - 1 Jim (FC Bayern)
Nick (FC Barcelona)
4 - 2 Karsten (Manchester City)
Marck (Borussia Dortmund)
2 - 1 Jim (FC Bayern)
Jim (FC Bayern)
1 - 3 Karsten (Manchester City)
Stefan (Real Madrid)
4 - 1 Karsten (Manchester City)
Topscorer
Robert Lewandowski7
Luis Suárez7
André Schürrle7
Pierre-Emerick Aubameyang7
Karim Benzema6
Marco Reus6
Arjen Robben5
C. Ronaldo dos Santos Aveiro5
David Silve5
Lionel Messi4
Thomas Müller3
Ivan Rakitić3
Kevin De Bruyne3
Mario Götze3
Neymar da Silva Santos Jr.2
Sidste 10 kampe: Karsten
0-3
0-0
1-4
5-1
2-4
0-2
1-1
0-2
2-1
2-4
Fun fact
Karsten's mest målrige kamp var imod Nick den tabte han 4-2